OCENENIE ZA PRÍKLADNÚ OBNOVU


Vinotéka Regius, Vajnory

Vinotéka Regius
Roľnícka 114
831 07 Bratislava - Vajnory

Vinotéka REGIUS ponúka viac ako obnovenie a pestovanie tradícií. Symbióza ľudovej a modernej architektúry spája tradičnú vínnu kultúru s mnohorakosťou súčasnosti a vytvára pestré podmienky pre spoločenský život pod jednou strechou. S nádychom relaxu a pohody, vo svetle sviečok priestoru, o ktorom sa nejeden návštevník vyjadril ako o mieste, ktoré „ má atmosféru“. Vinotéka REGIUS vznikla v októbri 2009 rekonštrukciou pôvodného roľníckeho domu v centre Vajnor, na hlavnej Roľníckej ulici podľa projektu renomovanej architektky Ingrid Konrad, v súčasnosti hlavnej architektky Bratislavy. Priestor je vytvorený nadčasovo, z najkvalitnejších materiálov. Citlivo prepája staré s novým, vytvárajúc neopakovateľný zážitok. Miesto navodzuje pokoj v duši a spomalenie hektického tempa súčasnosti.
Na hlavný bar, nazvaný „Vajnorská viecha“ (kapacita 30 miest na sedenie) s exkluzívnym barovým pultom a pódiom nadväzujú: tradičná vínna pivnica (32 miest na sedenie), dva VIP priestory a dve miestnosti – ideálne pre usporiadanie obchodných rokovaní, seminárov a prezentácií, pričom ich kapacita je do 20 osôb. V celom priestore je Wi-fi zóna. Celková kapacita pri organizovaní spoločenských i rodinných podujatí je 80 osôb – stolujúcich v troch rôznych priestoroch, no pri spoločenských akciách rautového typu až 120 osôb! Všetky priestory sú plne klimatizované a vrátane hlavného priestoru ich možno za niekoľko minút zatieniť tak, aby vyniklo osvietené pódium, či filmové plátno, ktoré sa nenápadne skrýva zrolované pod strechou.

50 hlasov
Cenu verejnosti získa objekt s najvyšším počtom hlasov. Z jednej IP adresy sa dá hlasovať iba jeden raz a aj viac počítačov môže mať pridelenú jednu IP adresu (všetky počítače v jednej kancelárii). Ďakujeme za pochopenie.
Na vrch stránky